Euro

Služby

Predlžovanie vlasov 

Predlžovanie vlasov je technikou, pri ktorej dochádza k spájaniu pravých vlasov s vlastnými vlasmi. Zámerom je získanie prirodzeného a nenápadného splynutia so želanou dlžkou a hustotou, aby výsledný efekt pôsobil bezprostredným dojmom.

Veľa klientiek má obavy, či im predlžovanie vlasov nezničí vlasy. Je veľmi dôležité vedieť, akou metódou sa spoje vašich vlastných vlasov a predlžovaných vlasov upevňujú. Pri odbornom postupe je väčšina metód bezpečná, poškodenie môže nastať len ak je zvolená zlá metóda predĺženia alebo ak sa zveríte do rúk nekvalifikovanej osoby.A práve preto samotné predlženie v našom štúdiu prebieha až po kompletnej diagnostike a konzultáci.


Diagnostika a typologia tváre

Slúži k určeniu vhodnej metody zohľadňujúcej štruktúru a kvalitu vlasového vlákna.Následným krokom diagnostiky je určenie množstva prameňov,ktoré je špecifické podľa hustoty,hrúbky vlastných vlasov klientky.Záverečným krokom je typologia tváre a následný výber farby,optimálnej dlžky vzhľadom na aktuálne modne trendy čo najviac vyhovujúce celkovému navrhnutému vzhľadu klientky

Existujú určité modifikácie spôsobov predlžovania,pre prehľadnosť uvádzame  metódy predlžovania vlasov, ktoré ponúka Hair studio Zuzana di Marco

Metóda eurolock 

Technológia predlžovania, s ktorou pracujeme aj my, poskytuje pomocou spojov eurolock najšetrnejšie spojenie vašich a predlžovaných vlasov. Eurolocky sú vytvorené z ľahkého kovu, vo viacerých farbách, aby ich bolo možné čo najlepšie zladiť s farbou vašich vlasov, čo zabezpečuje, že nie sú pri bežnom pohľade viditeľné. Krúžok sa zopína špeciálnymi kliešťami a zabezpečuje trvalý a šetrný spoj. Tento spoj je možné v prípade potreby bez obáv odpojiť, pri správnom a profesionálnom postupe nedochádza k žiadnemu poškodeniu vlasov. Tento spôsob sa nám z praxe a aj z osobnej skúsenosti osvedčil ako najlepší, nakoľko vlasy nie sú vystavené žiadnym tepelným úpravám a chemickým prípravkom.

Štiepenie končekov na predĺžených vlasoch je úplne normálne a treba to očakávať.

Je dôležité si uvedomiť že človeku denne vypadne 100 vlasov, tieto vlasy môžete nájsť pri umývaní, česaní a sušení, je to úplne bežný jav. Nadmerné ťahanie, alebo vytrhávanie predĺžených vlasov môže spôsobiť poškodenie vašich vlasov!