Euro

O nás

Hair Studio Zuzana Di Marco je " ORIGINALNA DIELŇA - ATELIER " 

U nás dostanete maximíálny luxus,komfort, a profesionálne služby v predlzovani vlasov a coloringu.

Nie sme pásová výroba ako v iných salonoch! Individuálny pristup a termín na objednávku (aj expresne do 24-48hod) kde sa vám bude venovať "TEAM" špecializovaný na predlžovanie vlasov, s predlžovaním konkrétnou osobou a nie inou ako Zuzana Di Marco s praxou 16rokov vaše vlasy budú "hýčkané" . 

Zuzana Di Marco garantuje individualny pristup ku každej z vás, jej schopnosť ktorú nemá vačšina kaderníkov pracujúcich v odbore je predstavivosť, cítenie pre estetiku a výtvarné perspektívne cítenie doležité pri líčení a fotografovaní. 

Pod jej vedením špecialista Kristína Hlivová - zameraná na šetrné odpájanie vlasových prameňov, úpravu keratínových spojov Vám zaručí , že vaše vlasy budú po odpojení zregenerované a lesklé bez poškodení. Pprofesionálne farbenie vlasov,odfarbovanie vlasov, melírovanie vlasov (predlžených aj klasických-nepredlžených).

Naše vyškolené asistentky vám budu k dispozicii pre každé vaše prianie. Postarajú sa počas vašej návštevy u nás o vaše ruky ktoré si zaslúžia ako aj vlasy, starostlivosť v podobe parafínových zábalov a následnej relaxačnej masáže.


Poradenstvo

Ponúkame Vám bezplatné poradenstvo pri osobnej konzultácii a tiež vám kvalifikovane poradíme  ako sa starať o vlasy , doporučime vám kozmetiku pre každodennú starostlivosť a naše služby ako poradenstvo sú vám k dispozícii aj po telefonickom kontakte v budúcnosti.

Média: vysielanie v  STV1 “Dámsky klub “